Ноутбук Lenovo Legion 5 15ACH6H [5 15ACH6H 82JU00JHPB]
Відео 13Фото 15 | від 4 699 до 7 386 zł Порівняти ціни 13 →2021 рікLegionігровий165 ГцдискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 7, 5800H, 3.2 ГГц Відеокарта:RTX 3060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo Legion 5 15ACH6H 6
Характеристики
Lenovo Legion 5 15ACH6H [5 15ACH6H 82JU00JHPB] |
|
Підтримка AMD FreeSync через інтегровану відеокарту.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion 5 15ACH6H [5 15ACH6H 82JU00JHPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop Lenovo Legion 5 15ACH6H (82JU00JHPB) Shadow Black | 5 245 zł |
LENOVO Legion 5 15ACH6H 15.6/16GB/5800H/SSD512GB/RTX 3060/Czarny | 5 656 zł |
Lenovo Legion 5 15ACH6H Ryzen 7 5800H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 4 699 zł |
Lenovo, Legion 5 15ACH6H Ryzen 7 5800H 15.6' FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 4 899 zł |
Lenovo Legion 5 15ACH6H Ryzen 7 5800H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 6 199 zł |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо