Ноутбук Lenovo Legion 5 15ARH7 [5 15ARH7 82RE004GPB]
Фото 16 | від 4 739 до 5 215 zł Порівняти ціни 6 →2022 рікLegionігровийавтономний+165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкапідсвічуванняхороший sRGBбез апгрейду ОЗП Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 7, 6800H, 3.2 ГГц Відеокарта:RTX 3050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.35 кг |
Модифікації Lenovo Legion 5 15ARH7 6
Характеристики
Lenovo Legion 5 15ARH7 [5 15ARH7 82RE004GPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion 5 15ARH7 [5 15ARH7 82RE004GPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop LENOVO Legion 5 15ARH7 15.6" IPS 165Hz R7-6800H 16GB RAM 512GB SSD | 4 781 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7 Ryzen 7 6800H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB D | 5 033 zł |
Laptop LENOVO Legion 5 15ARH7 15.6" IPS 165Hz R7-6800H 16GB RAM 512GB SSD | 4 775 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7 Ryzen 7 6800H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB D | 4 739 zł |
LENOVO Legion 5 15ARH7 (15.6"/R7 6800H/RTX3050/16GB/SSD512GB/Szaro-czarny) | 5 215 zł |
Закрити
Рекомендуємо