Laptop Lenovo Legion 5 15ARH7 [5 15ARH7 82RE004GPB]
Zdjęcia 16 | od 4 739 do 5 215 zł Porównaj ceny 6 →2022 rokLegiongamingowypojemna bateria+165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowaniepodświetleniedobry sRGBbrak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz Karta graficzna:RTX 3050 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.35 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion 5 15ARH7 6
Dane techniczne
Lenovo Legion 5 15ARH7 [5 15ARH7 82RE004GPB] 2022 rokLegiongamingowypojemna bateria+165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowaniepodświetleniedobry sRGBbrak możliwości rozbudowy pamięci RAM |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion 5 15ARH7 [5 15ARH7 82RE004GPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO Legion 5 15ARH7 15.6" IPS 165Hz R7-6800H 16GB RAM 512GB SSD | 4 781 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7 Ryzen 7 6800H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB D | 5 033 zł |
Laptop LENOVO Legion 5 15ARH7 15.6" IPS 165Hz R7-6800H 16GB RAM 512GB SSD | 4 775 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7 Ryzen 7 6800H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB D | 4 739 zł |
LENOVO Legion 5 15ARH7 (15.6"/R7 6800H/RTX3050/16GB/SSD512GB/Szaro-czarny) | 5 215 zł |
Zamknij
Polecamy