Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003CPB]
Фото 21 | від 4 499 до 5 899 zł Порівняти ціни 6 →2023 рікLegionігровийавтономний144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічування Дисплей:16 ", 1920x1200 (16:10) Процесор:Ryzen 5, 7640HS, 4.3 ГГц Відеокарта:RTX 4050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo Legion Slim 5 16APH8 8
Характеристики
Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003CPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003CPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Legion Slim 5 16 - Ryzen 5 7640HS | 16''-WUXGA-144Hz | 16GB | 512GB | 4 899 zł |
Laptop LENOVO Legion Slim 5 16APH8 16" IPS 144Hz R5-7640HS 16GB RAM 512GB | 4 499 zł |
Laptop Lenovo Legion Slim 5 16APH8 Ryzen 5 7640HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4 | 4 999 zł |
Lenovo Legion Slim 5 16APH8 Ryzen 5 7640HS 16" WUXGA IPS 300nits AG 144Hz | 5 899 zł |
Закрити
Рекомендуємо