Laptop Lenovo Legion 5 15ACH6H [5 15ACH6H 82JU00JHPB]
Wideo 13Zdjęcia 15 | od 4 699 do 5 656 zł Porównaj ceny 5 →2021 rokLegiongamingowy165 HzdedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Ryzen 7, 5800H, 3.2 GHz Karta graficzna:RTX 3060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion 5 15ACH6H 6
Dane techniczne
Lenovo Legion 5 15ACH6H [5 15ACH6H 82JU00JHPB] |
|
Obsługuje AMD FreeSync przez zintegrowaną grafikę.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion 5 15ACH6H [5 15ACH6H 82JU00JHPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop Lenovo Legion 5 15ACH6H (82JU00JHPB) Shadow Black | 5 245 zł |
LENOVO Legion 5 15ACH6H 15.6/16GB/5800H/SSD512GB/RTX 3060/Czarny | 5 656 zł |
Lenovo Legion 5 15ACH6H Ryzen 7 5800H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 4 699 zł |
Lenovo, Legion 5 15ACH6H Ryzen 7 5800H 15.6' FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 4 899 zł |
Lenovo Legion 5 15ACH6H Ryzen 7 5800H 15.6" FHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 5 429 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy