SSD Kingston XS1000 XS1000/1000G 1 ТБ
Фото 4 |
Kingston XS1000/1000G 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston XS1000 XS1000/1000G 1 ТБ
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston XS1000 1TB zewnętrzny dysk SSD USB 32 Gen 2 przenośny dysk SSD -S | 419 zł |
Kingston Dysk SSD XS1000 1TB USB3.2 Gen2 Zewnętrzny DGKINZGT10XS100 | 386 zł |
Kingston SSD XS1000 1TB HD-SSDZ-KNG-009 | 399 zł |
Dysk KINGSTON XS1000/1000G 1TB SSD | 377 zł |
Dysk KINGSTON XS1000/1000G 1TB SSD | 377 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Kingston XS1000 XS1000/1000G
Ціни на Kingston XS1000 XS1000/1000G |
---|---|---|---|---|
Kingston XS1000 XS1000/1000G 1 ТБ | від 377 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston XS1000 XS1000/2000G 2 ТБ | від 569 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →