SSD Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 ТБ
Відео 14Фото 9 |
Kingston SKC3000S/1024G |
|
Твердотільний накопичувач виробництва Kingston-це високопродуктивне рішення просунутого рівня. В рамках сімейства пропонуються моделі для ПК і ноутбуків з ємністю від 512 до 4100 ГБ. Даний SSD здатний зацікавити вимогливих користувачів, включаючи геймерів і професіоналів, які займаються створенням і обробкою високоякісного контенту. Накопичувач виконаний у форм-факторі M. 2 2280, що забезпечує можливість установки навіть в тонких лептопах.
Висока швидкодія SSD Kingston KC3000 SKC3000S / 1024g 1.02 ТБ гарантує наявність інтерфейсу PCI-E 4.0 4x NVMe, так що швидкість зчитування і запису може досягати значень в 7000 МБ/з і 6000 МБ/з відповідно. За підтримку високих швидкостей обміну даних без перегріву насамперед відповідає наявність низькопрофільного розсіювача тепла. Саме під ним «ховається» апаратна «начинка» моделі з швидкою флеш-пам'яттю 3D TLC NAND і контролером Phison E18. Вони серед інших переваг відрізняються високим рівнем надійності. Так, гарантія виробника становить 5 років, а ресурс гарантованого запису (TBW) досягає 800 ТБ, що відчутно перевищує середні значення по ринку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 ТБ
Усі ціни 22 →Kingston PCIe 40 NVMe SKC3000S1024G Dysk Ssd 1024GB Czarny SKC3000S/1024G | 549 zł |
KINGSTON Dysk SSD KINGSTON KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 1024 GB SKC3000S/1024G | 699 zł |
Kingston KC3000 SSD - 1TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 473 zł |
Kingston Dysk SSD KC3000 1024GB PCIe 4.0 NVMe M.2 DGKINWKT01KC300 | 442 zł |
Kingston KC3000 M.2 Pcie 4.0 NVMe 1TB HD-SSDM2-KNG-131 | 499 zł |
Модификації Kingston KC3000 SKC3000S/1024G
Ціни на Kingston KC3000 SKC3000S/1024G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC3000 SKC3000S/512G 512 ГБ | від 215 zł | 24 пропозиції | ||
Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 ТБ | від 324 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 ТБ | від 589 zł | 32 пропозиції | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 ТБ | від 1 612 zł | 24 пропозиції |