SSD Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 TB
Wideo 14Zdjęcia 9 |
Kingston SKC3000S/1024G |
|
Dysk SSD firmy Kingston to zaawansowane rozwiązanie o wysokiej wydajności. Rodzina oferuje modele do komputerów PC i laptopów o pojemnościach od 512 GB do 4100 GB. Ten dysk SSD jest w stanie zainteresować wymagających użytkowników, w tym graczy i profesjonalistów, którzy tworzą i przetwarzają treści wysokiej jakości. Dysk wykonany jest w formacie M.2 2280, co umożliwia instalację nawet w cienkich laptopach.
Wysoka wydajność dysku SSD Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1,02 TB gwarantuje interfejs PCI-E 4.0 4x NVMe, dzięki czemu prędkości odczytu i zapisu mogą osiągnąć odpowiednio 7000 MB/s i 6000 MB/s. Obecność niskoprofilowego rozpraszacza ciepła jest przede wszystkim odpowiedzialna za utrzymanie wysokich prędkości przesyłania danych bez przegrzewania. To właśnie pod nim sprzętowe „wypychanie” modelu z szybką pamięcią flash 3D TLC NAND i kontrolerem Phison E18 jest „ukryte”. Wśród innych zalet wyróżnia je wysoki poziom niezawodności. Tak więc gwarancja producenta wynosi 5 lat, a gwarantowany zasób zapisu (TBW) sięga 800 TB, czyli znacznie więcej niż średnia rynkowa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 TB
Wszystkie ceny 22 →Kingston PCIe 40 NVMe SKC3000S1024G Dysk Ssd 1024GB Czarny SKC3000S/1024G | 549 zł |
KINGSTON Dysk SSD KINGSTON KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 1024 GB SKC3000S/1024G | 699 zł |
Kingston KC3000 SSD - 1TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 473 zł |
Kingston Dysk SSD KC3000 1024GB PCIe 4.0 NVMe M.2 DGKINWKT01KC300 | 442 zł |
Kingston KC3000 M.2 Pcie 4.0 NVMe 1TB HD-SSDM2-KNG-131 | 499 zł |
Modyfikacje Kingston KC3000 SKC3000S/1024G
Ceny na Kingston KC3000 SKC3000S/1024G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC3000 SKC3000S/512G 512 GB | od 215 zł | 24 oferty | ||
Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 TB | od 324 zł | 23 oferty | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 TB | od 589 zł | 32 oferty | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 TB | od 1 612 zł | 24 oferty |