SSD Kingston DC600M SEDC600M/7680G 7.68 ТБ
Відео 2Фото 5 |
Kingston SEDC600M/7680G |
|
Конденсатори захисту від втрати живлення для підвищення продуктивності та захисту даних від несподіваної втрати живлення.
Призначений для змішаних робочих навантажень. Вбудований захист від втрати живлення (PLP).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DC600M SEDC600M/7680G 7.68 ТБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston DC600M SSD 25" Enterprise SATA SSD - SEDC600M/7680G SEDC600M/7680 | 3 403 zł |
Kingston Data Centre DC600M SSD - 7.6TB - 2.5" - SATA-600 | 3 204 zł |
Kingston Dysk SSD DC600M 7680GB DGKINWBT70DC600 | 3 173 zł |
Kingston SSD DC600M 7680GB HD-SSD25-KNG-283 | 3 399 zł |
Kingston Dysk SSD DC600M 7680GB 110477 | 3 173 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DC600M SEDC600M/7680G
Ціни на Kingston DC600M SEDC600M/7680G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC600M SEDC600M/480G 480 ГБ | від 394 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/960G 960 ГБ | від 526 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/1920G 1.92 ТБ | від 949 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/3840G 3.84 ТБ | від 1 779 zł | 19 пропозицій | ||
Kingston DC600M SEDC600M/7680G 7.68 ТБ | від 3 082 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →