SSD Kingston DC600M SEDC600M/7680G 7.68 TB
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Kingston SEDC600M/7680G |
|
Kondensatory utraty mocy w celu poprawy wydajności i ochrony danych użytkownika przed nieoczekiwaną utratą mocy.
Zaprojektowany z myślą o mieszanych obciążeniach aplikacji. Wbudowana ochrona przed utratą zasilania (PLP).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DC600M SEDC600M/7680G 7.68 TB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston DC600M SSD 25" Enterprise SATA SSD - SEDC600M/7680G SEDC600M/7680 | 3 360 zł |
Kingston Data Centre DC600M SSD - 7.6TB - 2.5" - SATA-600 | 3 204 zł |
Kingston Dysk SSD DC600M 7680GB DGKINWBT70DC600 | 3 173 zł |
Kingston SSD DC600M 7680GB HD-SSD25-KNG-283 | 3 399 zł |
Kingston Dysk SSD DC600M 7680GB 110477 | 3 173 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DC600M SEDC600M/7680G
Ceny na Kingston DC600M SEDC600M/7680G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC600M SEDC600M/480G 480 GB | od 394 zł | 17 oferty | ||
Kingston DC600M SEDC600M/960G 960 GB | od 526 zł | 17 oferty | ||
Kingston DC600M SEDC600M/1920G 1.92 TB | od 949 zł | 17 oferty | ||
Kingston DC600M SEDC600M/3840G 3.84 TB | od 1 779 zł | 19 oferty | ||
Kingston DC600M SEDC600M/7680G 7.68 TB | od 3 082 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →