SSD Kingston DC500M SEDC500M/480G 480 ГБ
Відео 2 |
Kingston SEDC500M/480G 480 ГБ3.84 ТБ |
|
DC500R орієнтований на запис. DC500M (змішаного призначення).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DC500M SEDC500M/480G 480 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk KINGSTON DC500M 480GB SSD | 370 zł |
Dysk KINGSTON DC500M 480GB SSD SEDC500M/480G | 370 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston DC500M SEDC500M/480G
Ціни на Kingston DC500M SEDC500M/480G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC500M SEDC500M/480G 480 ГБ | від 370 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston DC500M SEDC500M/3840G 3.84 ТБ | від 3 027 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →