SSD Kingston DC500M SEDC500M/480G 480 GB
Wideo 2 |
Kingston SEDC500M/480G 480 GB3.84 TB |
|
DC500R zorientowany na zapis. DC500M (do użytku mieszanego).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DC500M SEDC500M/480G 480 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk KINGSTON DC500M 480GB SSD | 370 zł |
Dysk KINGSTON DC500M 480GB SSD SEDC500M/480G | 370 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DC500M SEDC500M/480G
Ceny na Kingston DC500M SEDC500M/480G |
---|---|---|---|---|
Kingston DC500M SEDC500M/480G 480 GB | od 370 zł | 3 oferty | ||
Kingston DC500M SEDC500M/3840G 3.84 TB | od 3 027 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →