SSD Kingston SSDNow KC300 SKC300S37A/60G 60 ГБ
Kingston SKC300S37A/60G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kingston SSDNow KC300 SKC300S37A/60G
Ціни на Kingston SSDNow KC300 SKC300S37A/60G |
---|---|---|---|---|
Kingston SSDNow KC300 SKC300S37A/60G 60 ГБ | від 1 040 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston SSDNow KC300 SKC300S37A/120G 120 ГБ | від 690 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston SSDNow KC300 SKC300S37A/180G 180 ГБ | від 980 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо