SSD Kingston SSDNow KC300 SKC300S37A/60G 60 GB
Kingston SKC300S37A/60G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kingston SSDNow KC300 SKC300S37A/60G
Ceny na Kingston SSDNow KC300 SKC300S37A/60G |
---|---|---|---|---|
Kingston SSDNow KC300 SKC300S37A/60G 60 GB | od 1 040 zł | 1 oferta | ||
Kingston SSDNow KC300 SKC300S37A/120G 120 GB | od 690 zł | 1 oferta | ||
Kingston SSDNow KC300 SKC300S37A/180G 180 GB | od 980 zł | 1 oferta |
Polecamy