Неттоп Intel NUC 11 Pro BNUC11TNHI50002
Відео 3Фото 4 | від 1 930 до 2 506 zł Порівняти ціни 5 →Проц:Core i5, 1135G7, 2.4 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:Iris Xe Graphics ОС:без ОС |
Модифікації Intel NUC 11 Pro 5
Характеристики
Intel NUC 11 Pro BNUC11TNHI50002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Intel NUC 11 Pro BNUC11TNHI50002
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Intel Nuc 11 Kit | Core i5 | Barebone | 2 010 zł |
Komputer Intel NUC 11 Intel Core i5-1135G7 | 1 930 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL NUC Barebone BNUC11TNHI50002 Core i5-1135G4 Pr | 2 506 zł |
Intel Bnuc11tnhi50002 I5 1135g7 Barebone Czarny | 2 013 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ASUS NUC11TNHI5 Intel Core i5-1135G7 Tall Kit L6 (we | 2 506 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо