SSD GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-1K0-80 1 ТБ
Відео 2Фото 5 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44A-1K0-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-1K0-80 1 ТБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate GOODRAM IRDM Pro 1TB M2 2280 PCIe 4x4 IRP-SSDPR-P44A-1K0-80 | 458 zł |
GOODRAM IRDM PRO | 449 zł |
GOODRAM Dysk SSD IRDM PRO 1TB M.2 PCIe 4x4 NVMe 2280 7000/5500 DGGODWKT01I | 445 zł |
GOODRAM IRDM PRO M2 PCIe 4x4 NVMe 1TB HD-SSDM2-GR-057 | 940 zł |
GOODRAM Dysk SSD IRDM PRO 1TB M.2 PCIe 4x4 NVMe 2280 7000/5500 76776 | 445 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-1K0-80
Ціни на GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-1K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-1K0-80 1 ТБ | від 379 zł | 11 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-2K0-80 2 ТБ | від 709 zł | 17 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO M.2 IRP-SSDPR-P44A-4K0-80 4 ТБ | від 1 498 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →