Клавіатура
Gembird KBS-ECLIPSE-M500
Фото 9 |
Gembird KBS-ECLIPSE-M500 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird KBS-ECLIPSE-M500
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klawiatura + mysz Gembird KBS-ECLIPSE-M500 | 195 zł |
Gembird KBS-ECLIPSE-M500 Czarny | 219 zł |
Zestaw bezprzewodowy klawiatura i mysz Gembird Pro Business Slim | 268 zł |
Gembird KBS-ECLIPSE-M500 Czarny | 219 zł |
Gembird Backlight Pro Business Slim wireless desktop set KBS-ECLIPSE-M500 | 269 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →