Клавіатура
Gembird KB-UM-107
Фото 4 |
Gembird KB-UM-107 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird KB-UM-107
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird TECLADO Ingles Multimedia KB-UM-107 USB DISEÑO DE EE UU Negro 8716 | 41 zł |
Gembird Klawiatura KB-UM-107-DE Układ DE UKGEMRSP0000037 | 25 zł |
GEMBIRD KB-UM-107-DE Układ DE | 25 zł |
Gembird Klawiatura KB-UM-107-DE Układ DE UKGEMRSP0000037 | 34 zł |
Gembird Klawiatura KB-UM-107-DE Układ DE 105671 | 25 zł |
GEMBIRD GEMBIRD KLAWIATURA MULTIMEDIALNA KB-UM-107 USB, US LAYOUT, CZARNA | 31 zł |
Klawiatura Gembird Kb-Um-107 Usb Us | 25 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →