Клавіатура
Gembird KB-UML-03
Фото 5 |
Gembird KB-UML-03 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird KB-UML-03
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird KB-UML-03 - keyboard - QWERTY - US - black - Klawiatury - Angielsk | 84 zł |
Klawiatura Gembird SLIM (KB-UML-03) | 52 zł |
Gembird Slim "Rainbow" backlight multimedia keyboard KB-UML-03 USB Keyboar | 56 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →