Клавіатура
Gembird KPD-W-02
Фото 4 |
Gembird KPD-W-02 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird KPD-W-02
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird Klawiatura numeryczna KPD-W-02 Bezprzewodowy | 52 zł |
Gembird Klawiatura numeryczna bezprzewodowa UKGEMRNB0000001 | 37 zł |
GEMBIRD Klawiatura numeryczna bezprzewodowa KPD-W-02 | 39 zł |
GEMBIRD KPD-W-02 Bezprzewodowa klawiatura numeryczna 18 klawiszy czarna | 81 zł |
Gembird Klawiatura numeryczna bezprzewodowa 102016 | 37 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →