Клавіатура з мишею
Gembird GGS-UMG4-02
Фото 6 |
Gembird GGS-UMG4-02 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird GGS-UMG4-02
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird GGS-UMG4-02 + Słuchawki + Podkładka (GGS-UMG4-02) | 97 zł |
Zestaw Gamingowy Ggs-Umg4-02 4W1 Klawiatura, Mysz, Podkładka, Słuchawki | 158 zł |
GEMBIRD ZESTAW GAMINGOWY GGS-UMG4-02 4W1 KLAWIATURA, MYSZ, PODKŁADKA, SŁUC | 116 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →