Клавіатура з мишею
Gembird KBS-WCH-03
Gembird KBS-WCH-03 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird KBS-WCH-03
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GEMBIRD KBS-WCH-03 TECLADO INGLES SZop INALAMBRICO NEGRO 8716309117685 | 93 zł |
Gembird Zestaw klawiatura+mysz czarny/bezprzewodowy US UKGEMRZSB000007 | 52 zł |
GEMBIRD klawiatura+mysz czarny/bezprzewodowy US KBS-WCH-03 | 58 zł |
Gembird Zestaw klawiatura+mysz czarny/bezprzewodowy US 68553 | 52 zł |
Zestaw bezprzewodowy klawiatura typu "chocolate" i mysz Gembird KBS-WCH-03 | 58 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →