Klawiatura
Gembird KBS-ECLIPSE-M500
Zdjęcia 9 |
Gembird KBS-ECLIPSE-M500 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird KBS-ECLIPSE-M500
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw GEMBIRD Eclipse Pro Business Slim | 219 zł |
Zestaw GEMBIRD Eclipse Pro Business Slim KBS-ECLIPSE-M500 | 219 zł |
Klawiatura + mysz Gembird KBS-ECLIPSE-M500 | 195 zł |
Gembird KBS-ECLIPSE-M500 Czarny | 219 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →