Gembird KB-103
Gembird KB-103 |
|
Budżetowa klawiatura, która łatwo i szybko wprowadzi dane zarówno do komputera biurowego, jak i domowego. To niedroga klawiatura z przyciskami membranowymi. Układ ma standardowy format 104 przycisków. Wyświetlacz posiada 3 diody LED, które umożliwiają wygodne sterowanie głównymi przyciskami systemu. Klawiatura membranowa Gembird KB-103 wykorzystuje połączenie przewodowe. Przewód zwiększa niezawodność i bezpieczeństwo parowania z komputerem.
Ta klawiatura jest dostępna z kilkoma opcjami interfejsu połączenia: USB typu A i PS/2. Plastikowe guziki zaprojektowano z myślą o wygodnym kontakcie z palcami. Układ sprawia, że wprowadzanie tekstu jest wygodne i dokładniejsze. Przyciski są oznaczone symbolami z przyzwoitym zasobem. Kluczowe oznaczenia będą wyraźnie widoczne tak długo, jak to możliwe. W przyciskach zastosowano specjalną membranę Silent. Klawisze te działają ciszej niż zwykle, dzięki czemu klawiatura jest znacznie wygodniejsza. Urządzenie można zaufać do pracy w środowisku biurowym. Urządzenie wejściowe sprawdziło się dobrze w użytku domowym. Brak głośnych kliknięć przycisków umożliwi intensywną pracę z komputerem bez rozpraszania osób znajdujących się w pobliżu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Kup Gembird KB-103
Wszystkie ceny 38 →Gembird 8716309083980 Klawiatura Komputerowa Czarny 148 x 45 x 21 cm | 40 zł |
Gembird KB-U-103 - keyboard - Russian - black - Klawiatury - Rosyjski - Cz | 33 zł |
Gembird Klawiatura standardowa USB Cyrylica KB-U-103-RU czarna UKGEMRSP000 | 19 zł |
Gembird KB-U-103-RU KL-GEM-015 | 29 zł |
Klawiatura GEMBIRD KB-U-103 | 30 zł |