Klawiatura z myszą
Gembird KBS-W-01
Zdjęcia 4 |
Gembird KBS-W-01 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird KBS-W-01
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird KBS-W-01 Klawiatura Czarny | 68 zł |
Gembird KBS-W-01 - keyboard and mouse set - US - black - Zestaw klawiatura | 74 zł |
Gembird Zestaw klawiatura + mysz czarny, bezprzewodowy UKGEMRZSB000006 | 52 zł |
Zestaw GEMBIRD KBS-W-01 | 50 zł |
Gembird Zestaw klawiatura + mysz czarny, bezprzewodowy 43107 | 66 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →