Klawiatura
Gembird KB-UM-108
Zdjęcia 4 |
Gembird KB-UM-108 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird KB-UM-108
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird TECLADO Ingles Multimedia KB-UM-108 USB DISEÑO DE EE UU Con SOPORT | 44 zł |
Klawiatura GEMBIRD KB-UM-108 | 35 zł |
Klawiatura z uchwytem na telefon GEMBIRD KB-UM-108 US | 75 zł |
Gembird Multimedia keyboard with phone stand KB-UM-108 USB Keyboard, Wired | 35 zł |
Gembird | Multimedia keyboard with phone stand | KB-UM-108 | Multimedia | | 44 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →