Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GVK
Фото 4 |
G.Skill F4-4000C18D-64GVK 2666 МГц CL18 2666 МГц CL19 3200 МГц CL14 3200 МГц CL16 3600 МГц CL16 (16-22-22-42) 3600 МГц CL18 (18-22-22-42) 4000 МГц CL18 (18-22-22-42) 4400 МГц CL19 |
|
Ємний двоканальний комплект високопродуктивної оверклокерської оперативної пам'яті стандарту DDR4, здатної гарантовано працювати з високою ефективною тактовою частотою 4000 МГц при невисоких таймінгах CL18 та напрузі 1,4 В. Складається з 2-х модулів об'ємом по 32 Гб кожен. Призначений для використання у складі продуктивних персональних комп'ютерів, що базуються на платформі Intel Core (від 6-го до 14-го покоління, для плат Socket 1700 підтримка DDR4 залежить від моделі) або в конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen (Socket AM4).
Величезного сумарного обсягу комплекту оперативної пам'яті G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GVK цілком достатньо для більшості професійних програм та будь-яких популярних ігрових проєктів 2014-2024 року. Він орієнтований на вимогливих геймерів та ентузіастів, які вміють отримувати приріст продуктивність шляхом оверклокінгу. Підтримує технологію Extreme Memory Profile (XMP 2.0). Без підтримки цієї технології для встановлення високих паспортних характеристик (DDR4-4000, таймінги CL18-22-22-42) знадобиться ручне налаштування параметрів UEFI BIOS. Модулі комплекту обладнані стильними алюмінієвими радіаторами, можливості яких будуть корисні для розгону з підвищенням напруги живлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GVK
Усі ціни 7 →G.SKILL pamięć do PC - DDR4 64GB (2x32GB) RipjawsV 4000MHz CL18 XMP2 Black | 872 zł |
G.SKILL RipjawsV 64GB [2x32GB 4000MHz DDR4 CL18 XMP2.0 DIMM] RD-DDR4-GSK-0 | 933 zł |
G.Skill Ripjaws V DDR4 64GB (2 x 32GB) 4000 CL18 Czarny | 949 zł |
G.SKILL pamięć do PC - DDR4 64GB (2x32GB) RipjawsV 4000MHz CL18 XMP2 Black | 872 zł |
Pamięć G.Skill Ripjawsv Ddr4 64Gb (2X32Gb) 4000Mhz Cl18 Xmp2 Black F4-4000 | 881 zł |
G.Skill Ripjaws V DDR4 64GB (2 x 32GB) 4000 CL18 Czarny | 949 zł |
Pamięć RAM G.Skill Ripjaws V DDR4 64GB 2x32GB | 891 zł |
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-2666C18D-64GVK | від 621 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-2666C19D-64GVK | від 769 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-3200C14D-64GVK | від 1 091 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-3200C16D-64GVK | від 509 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-3600C16D-64GVK | від 879 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-3600C18D-64GVK | від 592 zł | 17 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GVK | від 872 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4400C19D-64GVK | від 1 067 zł | 8 пропозицій |