Pamięć RAM G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GVK
Zdjęcia 4 |
G.Skill F4-4000C18D-64GVK 2666 MHz CL18 2666 MHz CL19 3200 MHz CL14 3200 MHz CL16 3600 MHz CL16 (16-22-22-42) 3600 MHz CL18 (18-22-22-42) 4000 MHz CL18 (18-22-22-42) 4400 MHz CL19 |
|
Pojemny dwukanałowy zestaw wysokowydajnych pamięci RAM DDR4 do przetaktowywania, zdolnych do gwarantowanej pracy z wysoką efektywną częstotliwością taktowania 4000 MHz przy niskich taktowaniach CL18 i napięciu 1,4 V. Składa się z 2 modułów o pojemności 32 GB każdy . Przeznaczony do stosowania jako część wysokowydajnych komputerów osobistych opartych na platformie Intel Core (od 6 do 14 generacji, dla płyt Socket 1700 obsługa DDR4 w zależności od modelu) lub w konfiguracjach opartych na procesorach AMD Ryzen (Socket AM4).
Imponująca całkowita objętość zestawu G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GVK RAM jest wystarczająca dla większości profesjonalnych aplikacji i wszelkich popularnych projektów gier z lat 2014-2024. Jest skierowany do wymagających graczy i entuzjastów, którzy wiedzą, jak uzyskać wzrost wydajności poprzez podkręcanie. Obsługuje technologię Extreme Memory Profile (XMP 2.0). Bez obsługi tej technologii instalacja wysokich specyfikacji (taktowanie DDR4-4000, CL18-22-22-42) będzie wymagała ręcznej konfiguracji parametrów UEFI BIOS. Moduły zestawu wyposażone są w stylowe aluminiowe radiatory, których możliwości przydadzą się podczas overclockingu przy rosnącym napięciu zasilania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GVK
Wszystkie ceny 10 →G.SKILL pamięć do PC - DDR4 64GB (2x32GB) RipjawsV 4000MHz CL18 XMP2 Black | 872 zł |
G.SKILL RipjawsV 64GB [2x32GB 4000MHz DDR4 CL18 XMP2.0 DIMM] RD-DDR4-GSK-0 | 933 zł |
G.Skill Ripjaws V DDR4 64GB (2 x 32GB) 4000 CL18 Czarny | 949 zł |
G.SKILL pamięć do PC - DDR4 64GB (2x32GB) RipjawsV 4000MHz CL18 XMP2 Black | 872 zł |
Pamięć G.Skill Ripjawsv Ddr4 64Gb (2X32Gb) 4000Mhz Cl18 Xmp2 Black F4-4000 | 881 zł |
Modyfikacje G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-2666C18D-64GVK | od 498 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-2666C19D-64GVK | od 769 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-3200C14D-64GVK | od 974 zł | 7 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-3200C16D-64GVK | od 509 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-3600C16D-64GVK | od 879 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-3600C18D-64GVK | od 592 zł | 15 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GVK | od 864 zł | 11 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4400C19D-64GVK | od 1 067 zł | 8 oferty |