Корм для собак Farmina CIBAU Adult Maxi Breed 12 kg
Farmina CIBAU Adult Maxi Breed 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina CIBAU Adult Maxi Breed 12 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa FARMINA Cibau Adult Maxi Kurczak 14 kgKarma dla psa marki FARMINA Cibau Adult Maxi pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów dużych i olbrzymich ras. Electro.plПоскаржитись | 210 zł |
Karma dla psa FARMINA Cibau Adult Maxi Kurczak 14 kgKarma dla psa marki FARMINA Cibau Adult Maxi pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów dużych i olbrzymich ras.... Avans.plПоскаржитись | 210 zł |
Karma dla psa FARMINA Cibau Adult Maxi Kurczak 14 kg PCB140005SKarma dla psa marki FARMINA Cibau Adult Maxi pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów dużych i olbrzymich ras.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 188 zł |
CIBAU Adult Maxi dla dojrzałych psów wielkich ras 12 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów. Skład: dehydratyzowane białko z kurczaka (27%), ryż (25%), kukurydza (15%), tłuszcz... щеz kurczaka, dehydratyzowane białko z ryb, wysłodki buraczane suszone (4%), siemię lniane, suszone jaja, gluten kukurydziany, olej z ryb (2%), chlorek potasu, fosforan jedno-, dwuwapniowy, suszone drożdże piwne (0.4%), fruktooligosach Fera.plПоскаржитись | 188 zł |
CIBAU ADULT MAXI | 217 zł |
Серія Farmina CIBAUПорівняти в таблиці →
від 203 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: риба, рис, пульпа, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, рис, кукурудза, курячий жир, риба дегідратована, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: риба, рис, пульпа, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 55%, риба 28%, жир, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 55%, риба 28%, жир, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 28%, рис 28%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 28%, рис 28%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 28%, рис 28%, кукурудза 26%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 219 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 28%, рис 28%, кукурудза 26%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 201 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 188 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 27%, рис 25%, кукурудза 15%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 15%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 15%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, рис, кукурудза, курячий жир, риба дегідратована, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 186 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: протеїн курки 32%, м'ясо курки 5%, рис, кукурудза, олія, жир,, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, клас: суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, горох, ячмінь, буряк, жир, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 187 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, для суглобів, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, овес, комаха, яблучна м'якоть, клас: суперпреміум
від 168 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: тваринні білки, кукурудза, борошно, ячмінь, шкварки, гідролізат печінки, клас: суперпреміум