Корм для собак Farmina CIBAU Puppy Medium Breed 12 кг
Закрити
Шапка
Farmina CIBAU Puppy Medium Breed 12 kg 0.8 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina CIBAU Puppy Medium Breed 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Farmina Cibau PUPPY MEDIUM Sucha karma dla szczeniąt 12kg 8010276031020Pełna i zbilansowana karma dla szczeniąt i kobiet w ciąży lub karmiących. Odwodnione mięso z kurczaka (36%), ryż (25%), kukurydza (15%), tłuszcz z kurczaka (14%), odwodniona ryba Amazon.plПоскаржитись | 315 zł |
Farmina Farmina CIBAU Puppy Medium 12kg + 2kg - sucha karma dla szczeniątFarmina CIBAU Puppy Medium 12kg + 2kg - sucha karma dla szczeniąt ras średnich 14kg Max&mrau.plПоскаржитись | 220 zł |
CIBAU Medium Puppy 12 + 2 kgPełnoporcjowa karma dla szczeniąt r Fera.plПоскаржитись | 220 zł |
Серія Farmina CIBAUПорівняти в таблиці →
від 203 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: риба, рис, пульпа, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 55%, риба 28%, жир, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 55%, риба 28%, жир, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 28%, рис 28%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 28%, рис 28%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 28%, рис 28%, кукурудза 26%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 219 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 28%, рис 28%, кукурудза 26%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 201 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 188 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 27%, рис 25%, кукурудза 15%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 15%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 15%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, рис, кукурудза, курячий жир, риба дегідратована, клас: суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, рис, кукурудза, курячий жир, риба дегідратована, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: риба, рис, пульпа, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Farmina CIBAU Puppy Medium Breed
Ціни на Farmina CIBAU Puppy Medium Breed |
---|---|---|---|---|
Farmina CIBAU Puppy Medium Breed 0.8 кг | від 21 zł | 2 пропозиції | ||
Farmina CIBAU Puppy Medium Breed 12 кг | від 220 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 253 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, кукурудза, жир, зародки кукурудзи, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 231 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: білок птиці 35%, рис, кукурудза, жир, насіння льону, бурякова м'якоть, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: спельта, овес, курка, гранат, клас: суперпреміум
від 249 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: оселедець, ягня, риб'яче м'ясо, свиняча печінка, овочі, жир, яблука, масло, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, в составе: пташиний білок, куряче м'ясо, рис, кукурудза, жир, жом буряків, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум