Корм для собак Farmina CIBAU Puppy Maxi Breed 12 кг
Farmina CIBAU Puppy Maxi Breed 12 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina CIBAU Puppy Maxi Breed 12 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Farmina Cibau Puppy Maxi 12kg 2kg PCB140009S | 308 zł |
Karma dla psów ORIJEN Dog Six, ryba, 11,4 kgKarma dla psów ORIJEN Dog 6 Fish to karma odpowiadająca ewolucyjnym potrzebom żywieniowym psów, które wymagają diety bogatej... щеw białko zwierzęce. Karma ta jes... EmpikПоскаржитись | 201 zł |
Farmina Cibau Puppy Maxi - sucha karma dla psa - 12kg + 2kgSpecyfikacja Zawiera witaminy Niacyna Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawie... щеra witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Biotyna Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina C Wielkość psa Gigant (> 45 kg) Wielkość psa Maxi (26 - 44 kg) Wiek zwierzęcia Okres ciąży i laktacji matki i szczeniąt Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Waga produktu 14 kg Smak karmy Kurczak Zawartość cynku 130,4 mg/kg Włókna surowe 1,8% Zawartość biotyny 330 μg/kg Zawartość żelaza 43,4 mg/kg Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) 13 mg/kg Zawartość witaminy B6 5,2 mg/kg Zawartość selenu 0,1 mg/kg Zawartość niacyny (witaminy B3) 32,5 mg/kg Zawartość witaminy D3 1300 IU/kg Białko 28% Wapń 1,3% Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) 6,5 mg/kg Popiół surowy 7,5% Fosfor 0,95% Zawartość chlorku choliny (na 100 g) 240 mg Zawartość witaminy E 130 mg/kg Zawartość witaminy C 130 mg/kg Zawartość tiaminy (witaminy B1) 3,9 mg/kg Zawartość tłuszczu 16% Zawartość manganu 48,8 mg/kg Zawartość miedzi 12,8 mg/kg Zawartość witaminy A 13000 IU/kg Zawartość jodu 1,56 mg/kg Szerokość 360mm Długość 560mm Wysokość 175mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 245 zł |
Farmina Cibau Puppy Maxi - sucha karma dla szczeniąt - 12kg + 2kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 226 zł |
CIBAU Maxi Puppy 12 + 2 kgPełnoporcjowa karma dla szczeniąt ras dużych. Może być podawana również sukom ciężarnym ras dużych.
Formuła z kurczakiem i ry... щеbą dostarcza odpowiedniej ilości białka, natomiast ryż i kukurydza - węglowodanów. Olej rybny jest źródłem kwasów Omega. Karma posiada dodatek glukozaminy i chondroityny, które wzmacniają stawy i kości psa. O odporność psa dbają witaminy i minerały.
Karma nie zawiera białek soi, GMO, sztucznych dodatków.
Karma ma formułę dostosowaną do potrzeb psów ras dużych.
Skład:
Fera.plПоскаржитись | 210 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Farmina CIBAUПорівняти в таблиці →
від 196 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: риба, рис, пульпа, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 55%, риба 28%, жир, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 28%, рис 28%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 28%, рис 28%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 28%, рис 28%, кукурудза 26%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 201 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 27%, рис 25%, кукурудза 15%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 15%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 207 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 15%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, рис, кукурудза, курячий жир, риба дегідратована, клас: суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, рис, кукурудза, курячий жир, риба дегідратована, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: риба, рис, пульпа, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 55%, риба 28%, жир, буряк, олія, клас: суперпреміум
Модификації Farmina CIBAU Puppy Maxi Breed
Ціни на Farmina CIBAU Puppy Maxi Breed |
---|---|---|---|---|
Farmina CIBAU Puppy Maxi Breed 2.5 кг | від 72 zł | 1 пропозиція | ||
Farmina CIBAU Puppy Maxi Breed 12 кг | від 201 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 234 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 207 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 9.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: картопля 44%, м'ясо птиці 28%, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, овочі, клас: суперпреміум
від 242 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: куряче м'ясо, білок, пластівці, крохмаль, жир, яйце, ягоди, трави, клас: суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, протеїни, овочі, клас: суперпреміум
від 245 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, картопля, білок, жир, лісові ягоди, трави, олія, клас: суперпреміум
від 166 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 219 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум