Корм для собак Farmina CIBAU Sensitive Fish Medium/Maxi 2.5 кг
Закрити
Шапка
Farmina CIBAU Sensitive Fish Medium/Maxi 2.5 kg 2.5 кг12 кг |
|
Знижує ризик розвитку алергічних реакцій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina CIBAU Sensitive Fish Medium/Maxi 2.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CIBAU Sensitive Fish Medium & Maxi 2.5 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych, szczególnie polecana tym, mającym wrażliwy układ pokarmowy i różnego typu nietolerancje pokarmowe. Receptura uśmierza objawy alergiczne, minimalizuje stany zapalne - skórne. Karma zawiera ryby i ryż, jest zbilansowana i smaczna. Ryby dostarczają kwasów Omega, które zapewniają dobrą odpor... щеność i poprawiają stan skóry i sierści psa. Olej z ryb zwiększa smakowitość karmy.Karma ma minimalizować stany zapalne i objawy alergiczne - drapanie, zapalenie skóry, łupież, wypadanie włosów.
Karma nie zawiera GMO, konserwantów ani barwników.
Skła Fera.plПоскаржитись | 70 zł |
FARMINA Cibau Sensitive Fish Medium & Maxi - sucha karma dla psa 2,5kgSkład: ryż (55%), dehydratyzowane białko z ryb (28%), olej z ryb (10%), wysłodki buraczane suszone (5%), fosforan jedno-, dwuwapniowy, chlorek sodu, węglan w... EmpikПоскаржитись | 78 zł |
CIBAU SENSITIVE FISH/rice MEDIUM/MAXI | 67 zł |
Серія Farmina CIBAUПорівняти в таблиці →
від 203 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: риба, рис, пульпа, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, рис, кукурудза, курячий жир, риба дегідратована, клас: суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, рис, кукурудза, курячий жир, риба дегідратована, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: риба, рис, пульпа, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 55%, риба 28%, жир, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 55%, риба 28%, жир, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 28%, рис 28%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 28%, рис 28%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 28%, рис 28%, кукурудза 26%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 219 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 28%, рис 28%, кукурудза 26%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 201 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 32%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 14%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 188 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 27%, рис 25%, кукурудза 15%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 15%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 36%, рис 25%, кукурудза 15%, жир, риба, буряк, клас: суперпреміум
Модификації Farmina CIBAU Sensitive Fish Medium/Maxi
Ціни на Farmina CIBAU Sensitive Fish Medium/Maxi |
---|---|---|---|---|
Farmina CIBAU Sensitive Fish Medium/Maxi 2.5 кг | від 67 zł | 3 пропозиції | ||
Farmina CIBAU Sensitive Fish Medium/Maxi 12 кг | від 203 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 65 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 28%, рис 28%, кукурудза 23%, жир, риба, буряк, яйця, олія, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: оселедець, ягня, риб'яче м'ясо, свиняча печінка, овочі, жир, яблука, масло, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.8 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, рисовий білок, горохові пластівці, олія, гідролізований білок, клас: суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля, форель, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир птиці, рибне борошно, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: свинина, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: соєві боби, пшениця, кукурудза, висівки, лушпиння насіння соняшника, клас: суперпреміум