Корм для кішок Brit Premium Adult Sensitive 300 g
Фото 8 |
Brit Premium Adult Sensitive 300 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Adult Sensitive 300 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Brit Premium sensitive karma sucha dla kota jagnięcina 300 gBRIT PREMIUM Karma Sucha Kota Sensitive Jagnięcina 300g Brit Premium Cat Sensitive LambHipoalergiczna Karma Dla Dorosłych Kotów, ZWrażliwym Przewodem Pokarmowym Jagnięcina 300 g Hipoalergiczna formuła z jagnięciną dla kotów dorosłych, z wrażliwym przewodem pokarmowym. Karma Brit Premium By Nature... Bee.plПоскаржитись | 18 zł |
Brit Karma Dry Premium Sensitive z jagnięciną 0,3kg | 23 zł |
BRIT Cat Premium by Nature Sensitive lamb 300 gPełnoporcjowa, hipoalergiczna karma dla kotów dorosłych z wrażliwym przewodem pokarmowym.Susz Fera.plПоскаржитись | 11 zł |
BRIT Cat Premium By Nature Sensitive Lamb 300gSKŁAD: dehydratyzowana jagnięcina 20%, ryż, dehydratyzowany indyk 15%, groch, tłuszcz z kurczaka, suszona pulpa jabłkowa, olej z łososia 3%, hydrolizowana wą... EmpikПоскаржитись | 11 zł |
Серія Brit Premium
від 108 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 120 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти 32% (4% яловичини), овочі 4%, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 11 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 33% курка, 8% серце, тельбухи, 2% горохова мука, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, преміум
від 134 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 27 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти 28%, 4% лосось, 4% форель, преміум
від 82 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка (41 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
Аналітичні складові:
- сирий білок 35 %
- сирий жир 15 %
- сира клітковина 2.5 %
- сира зола 6.6 %
- волога 10 %
- кальцій 1.3 %
- фосфор 1.1 %
- натрій 0.4 %
- магній 0.08 %
Модификації Brit Premium Adult Sensitive
Ціни на Brit Premium Adult Sensitive |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult Sensitive 300 g | від 11 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Sensitive 800 g | від 24 zł | 2 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Sensitive 1.5 kg | від 28 zł | 5 пропозицій | ||
Brit Premium Adult Sensitive 8 kg | від 135 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 16 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: білок птиці, рис, м'ясо птиці, жир, лігноцелюлоза, жом буряків, преміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: качка, преміум
від 24 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка 21%, рис 8%, кукурудза, жири, білки, преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яловичина, преміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для вибагливих, в составе: злаки, м’ясо, протеїни, овочі, риба, вітаміни, мінерали, преміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, для нирок, в составе: індичка 20%, злаки (рис 8%), жир, білки, преміум
від 17 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, жом буряків, целюлоза, соус, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, яловичина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, фрукти, печінка птиці, яйця, суперпреміум