Корм для собак Brit Pate&Meat Venison 1 шт 0.8 кг
Brit Pate&Meat Venison 800 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Pate&Meat Venison 1 шт 0.8 кг
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dziczyzna BRIT Pate&Meat Venison, 800 gPEŁNOPORCJOWA KARMA WILGOTNA Z DZICZYZNĄ DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS Bez zbóż. Bez dodatku konserwantów. 70% dziczyzna i kurczak.... щеBrit Pate&Meat Venison zapewnia... EmpikПоскаржитись | 14 zł |
Karma dla psa BRIT Pate & Meat Jeleń 800 gBrit Pate&Meat Venison zapewnia kompletne i zbilansowane żywienie. Karmę należy podawać w temperaturze pokojowej. Dawkowanie... щеkarmy może różnić się w zależności od aktywności psa i środowiska, w którym żyje. Electro.plПоскаржитись | 11 zł |
Brit Pate & Meat Venison Dziczyzna 800g Brit Pate & Meat Venison Dziczyzna 800g Bez zbóż Bez dodatku konserwantów Brit Pate&Meat Venison zapewnia kompletn... щеe i zbilansowane żywienie. Karmę należy podawać w temperaturze pokojowej. Dawkowanie karmy może różnić się w zależności od aktywności psa i środowiska, w którym żyje. Podając puszkę celem urozmaicenia i wzbogacenia smaku posiłków, należy odpowiednio pomniejszyć dzienną porcję karmy podstawowej. Należy zapewnić psu dostęp do świeżej wody. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce. SKŁAD: 44% kurczak (mięso i narządy), 26% dziczyzna (mięs Erli.plПоскаржитись | 11 zł |
Karma dla psa BRIT Pate & Meat Jeleń 800 gBrit Pate&Meat Venison zapewnia kompletne i zbilansowane żywienie. Karmę należy podawać w temperaturze pokojowej. Dawkowanie... щеkarmy może różnić się w zależności od aktywności psa i środowiska, w którym żyje.... Avans.plПоскаржитись | 11 zł |
Brit Pate & Meat Dog Venison DZICZYZNA 800g DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK BRBrit Pate & Meat Venison
PEŁNOPORCJOWA KARMA WILGOTNA Z DZICZYZNĄ DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS.
Bez zbóż. Bez doda... щеtku konserwantów. 70% dziczyzna i kurczak. Brit Pate&Meat Venison zapewnia kompletne i zbilansowane żywienie. Karmę należy podawać w temperaturze pokojowej. Dawkowanie karmy może różnić się w zależności od aktywności psa i środowiska, w którym żyje. Podając puszkę celem urozmaicenia i wzbogacenia smaku posiłków, należy odpowiednio pomniejszyć dzienną porcję karmy podstawowej. Należy zapewnić psu dostęp do świeżej wody.Przechowyw zoo24.plПоскаржитись | 12 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Brit Pate&MeatПорівняти в таблиці →
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% качка, 3% гороховий крохмаль, 1% Горохова клітковина, клас: суперпреміум
від 42 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 44 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% качка, 3% гороховий крохмаль, 1% Горохова клітковина, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 113 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
від 113 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 113 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
Модификації Brit Pate&Meat Venison
Ціни на Brit Pate&Meat Venison |
---|---|---|---|---|
Brit Pate&Meat Venison 1 шт 0.4 кг | від 6 zł | 9 пропозицій | ||
Brit Pate&Meat Venison 1 шт 0.8 кг | від 11 zł | 12 пропозицій | ||
Brit Pate&Meat Venison 6 шт 0.4 кг | від 44 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, серце індички, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 40% яловичина, 28% курка, карбонат кальцію, масло лосося, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: качка, гарбуз, кабачок, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина), вода, олія, мінерали, клітковина, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: суперпреміум