Корм для собак Brit Pate&Meat Duck 6 шт 0.4 кг
Фото 3 | від 41 до 42 zł в списокмої списки |
Brit Pate&Meat Duck 0.4 kg 6 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Brit Pate&MeatПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 69 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% качка, 3% гороховий крохмаль, 1% Горохова клітковина, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 120 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
від 63 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 63 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 110 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 69 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 120 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 67 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
Модификації Brit Pate&Meat Duck
Ціни на Brit Pate&Meat Duck |
---|---|---|---|---|
Brit Pate&Meat Duck 1 шт 0.4 кг | від 6 zł | 17 пропозицій | ||
Brit Pate&Meat Duck 1 шт 0.8 кг | від 10 zł | 16 пропозицій | ||
Brit Pate&Meat Duck 6 шт 0.4 кг | від 41 zł | 2 пропозиції | ||
Brit Pate&Meat Duck 6 шт 0.8 кг | від 69 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 43 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, качка, мінеральні речовини, олія, м'ясний бульйон, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 40 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, оленина, мінеральні речовини, лляна олія, м'ясний бульйон, клас: суперпреміум
від 44 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% індичка( м'ясо, субпродукти), батат, гороховий крохмаль, клітковина, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 74% індичка, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 37 zł
вологий / консерви, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 72% (32% курка), бульйон 27%, клас: суперпреміум
від 42 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 35 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, оленина, мінеральні речовини, олія, м'ясний бульйон, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% яловичина, 4% рис, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 48 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: птах 48%, форель 14%, бульйон 28.8%, пастернак, журавлина, олії та жири, клас: суперпреміум
від 48 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, курка, клас: суперпреміум
від 49 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, печінка, овочі, мінерали, розмарин, петрушка, клас: суперпреміум