Корм для собак Brit Pate&Meat Chicken 1 шт 0.8 кг
Фото 3 |
Brit Pate&Meat Chicken 800 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Pate&Meat Chicken 1 шт 0.8 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Pate & Meat Kurczak 800 gPełnoporcjowa karma mokra z kurczakiem dla psów dorosłych wszystkich ras. Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się prze... щеde wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą. Electro.plПоскаржитись | 11 zł |
Kurczak BRIT Pate&Meat Chicken, 800 gKARMA WILGOTNA Z KURCZAKIEM DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS Bez zbóż. Bez dodatku konserwantów. 70% kurczak i wołowina. Brit Pate&Mea... щеt Chicken zapewnia kompletne i z... EmpikПоскаржитись | 12 zł |
Karma dla psa BRIT Pate & Meat Kurczak 800 gPełnoporcjowa karma mokra z kurczakiem dla psów dorosłych wszystkich ras. Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się prze... щеde wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą.... Avans.plПоскаржитись | 11 zł |
Brit Pate & Meat Dog Chicken KURCZAK 800g DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK BR-PBrit Pate & Meat Chicken
PEŁNOPORCJOWA KARMA WILGOTNA Z KURCZAKIEM DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS.
Bez zbóż. Bez dod... щеatku konserwantów. 70% kurczak i wołowina. Brit Pate&Meat Chicken zapewnia kompletne i zbilansowane żywienie. Karmę należy podawać w temperaturze pokojowej. Dawkowanie karmy może różnić się w zależności od aktywności psa i środowiska, w którym żyje. Podając puszkę celem urozmaicenia i wzbogacenia smaku posiłków, należy odpowiednio pomniejszyć dzienną porcję karmy podstawowej. Należy zapewnić psu dostęp do świeżej wody.Przechowyw zoo24.plПоскаржитись | 12 zł |
Brit Brit Pate & meat dog chicken kurczak karma mokra dla psa 800 gPEŁNOPORCJOWA KARMA WILGOTNA Z KURCZAKIEM DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS. Bez zbóż. Bez dodatku konserwantów. 70% kurczak i wołowina... ще. Brit Pate&Meat Chicken zapewnia kompletne i zbilansowane żywienie. Bee.plПоскаржитись | 15 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Brit Pate&MeatПорівняти в таблиці →
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 113 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
від 113 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 113 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 67 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
Модификації Brit Pate&Meat Chicken
Ціни на Brit Pate&Meat Chicken |
---|---|---|---|---|
Brit Pate&Meat Chicken 1 шт 0.4 кг | від 7 zł | 7 пропозицій | ||
Brit Pate&Meat Chicken 1 шт 0.8 кг | від 11 zł | 9 пропозицій | ||
Brit Pate&Meat Chicken 6 шт 0.4 кг | від 41 zł | 2 пропозиції | ||
Brit Pate&Meat Chicken 6 шт 0.8 кг | від 67 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, качка, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, лосось, картопля, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, серце, легеня, рубець, печінка, нирка, вим'я, бульйон, картопля, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свинина 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 31% бульйон, 8% курка, 5% індичка, 4% дичину, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина (м'ясо, легені, вим'я, печінка, серце, рубець), бульйон, мінерали, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, в составе: курка, макро- та мікроелементи, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курчати 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 38%, курка 30%, субпродукти, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка (м'ясо, шлунок, печінка, серце, шия), бульйон, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (яловичина 9%), злаки, олії, жири, клас: суперпреміум