Дриль Bosch GSB 16 RE Professional 060114E500
Відео 7Фото 6 |
Bosch GSB 16 RE Professional 060114E500 ключовий, без сверделшвидкозатискний, без свердел |
|
За словами виробника, ця дриль є однією з найшвидших у своєму класі. Здатна робити отвори діаметром до 13 мм в металі і 30 мм – в дереві. Забезпечує потужність в 750 Вт і 2800 неодружених обертів за хвилину. Передбачений і ударний режим. Регулювання швидкості "плавна" і залежить від сили натискання на кнопку. Кріплення мережевого шнура шарнірне, що виключає плутанину, а ергономічна додаткова рукоятка дозволяє розраховувати на більш точну і надійну роботу. У продажу доступні модифікації як з швидкозатискним, так і ключовим патроном.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 16 RE Professional 060114E500
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional wiertarka udarowa GSB 16 RE szybkozaciskowy uchwyt wier | 469 zł |
Bosch GSB 16 RE | 976 zł |
Bosch Professional GSB 16 RE - Wiertarka udarowa (060114E500) | 691 zł |
Bosch Professional Gsb 16 Re Professional Niebieski 060114E500 | 728 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH Professional GSB 16 RE 060114E500 | 750 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH Professional GSB 16 RE 060114E500 | Bezpłatny tran | 699 zł |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 060114E600 - в комплекті ключовий патрон, поставляється без додаткових аксесуарів
- Артикул 060114E60D - в комплекті ключовий патрон, є додатково набір свердел (7 шт)
- Артикул 060114E500 - в комплекті швидкозатискний патрон, поставляється без додаткових аксесуарів
- Артикул 060114E50D - в комплекті швидкозатискний патрон, є додатково набір свердел (7 шт)
Модификації Bosch GSB 16 RE Professional 060114E500
Ціни на Bosch GSB 16 RE Professional 060114E500 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 16 RE Professional 060114E600 | від 479 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GSB 16 RE Professional 060114E500 | від 469 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →