Блок живлення be quiet! Straight Power 11 BN285
Відео 16Фото 6 |
be quiet! Straight Power 11 BN285 450 Вт 24+8 (4+4) pin 550 Вт 24+8 (4+4) pin 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 1000 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Straight Power 11 BN285
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
be quiet BN285 Straight Power 11 1000 W w pełni modułowy 80 PLUS Gold zasi | 767 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 11 1000W 80+ GOLD F.MODU BN285 KZBQTZA00 | 803 zł |
Zasilacz BE QUIET! Straight Power 11 1000W 80 Plus Gold | 799 zł |
BE QUIET! Straight Power 11 1000W 80+ Gold BN285 | 852 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 11 1000W 80+ GOLD F.MODU BN285 42841 | 834 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації be quiet! Straight Power 11
Ціни на be quiet! Straight Power 11 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 11 BN280 | від 1 031 zł | 5 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN281 | від 829 zł | 5 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN283 | від 567 zł | 23 пропозиції | ||
be quiet! Straight Power 11 BN284 | від 664 zł | 19 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN285 | від 767 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →