Zasilacz be quiet! Straight Power 11 BN285
Wideo 16Zdjęcia 6 |
be quiet! Straight Power 11 BN285 450 W 24+8 (4+4) pin 550 W 24+8 (4+4) pin 750 W 24+8+8(4+4) pin 850 W 24+8+8(4+4) pin 1000 W 24+8+8(4+4) pin |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! Straight Power 11 BN285
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
be quiet BN285 Straight Power 11 1000 W w pełni modułowy 80 PLUS Gold zasi | 767 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 11 1000W 80+ GOLD F.MODU BN285 KZBQTZA00 | 803 zł |
Zasilacz BE QUIET! Straight Power 11 1000W 80 Plus Gold | 799 zł |
BE QUIET! Straight Power 11 1000W 80+ Gold BN285 | 852 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 11 1000W 80+ GOLD F.MODU BN285 42841 | 834 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje be quiet! Straight Power 11
Ceny na be quiet! Straight Power 11 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 11 BN280 | od 1 031 zł | 5 oferty | ||
be quiet! Straight Power 11 BN281 | od 829 zł | 4 oferty | ||
be quiet! Straight Power 11 BN283 | od 567 zł | 23 oferty | ||
be quiet! Straight Power 11 BN284 | od 664 zł | 19 oferty | ||
be quiet! Straight Power 11 BN285 | od 767 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →