Zasilacz A-Data XPG CYBERCORE XPG CYBERCORE 1000W
Wideo 3Zdjęcia 4 |
A-Data XPG CYBERCORE XPG CYBERCORE 1000W 1000 W1300 W |
|
Wentylator Nidec XPG Vento Pro 120 PWM (D1225C12B6ZPAC7) o średnicy 120 mm, oparty na podwójnych łożyskach kulkowych. Nominalna prędkość obrotowa wentylatora wynosi 2150 obr./min. Połączenie odbywa się za pomocą standardowego 4-pinowego złącza PWM.
W obwodach wyjściowych zastosowano kondensatory elektrolityczne Nippon Chemi-Con. Kondensatory Rubycon.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG CYBERCORE XPG CYBERCORE 1000W
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz XPG Cybercore 1000W 80 Plus Platinium | 1 064 zł |
Zasilacz XPG Cybercore 1000W 80 Plus Platinium CYBERCORE1000P-BKCEU | 1 058 zł |
Zasilacz ADATA XPG CyberCore 1000W | 799 zł |
XPG Cybercore 1000W 80+ Platinum Czarny | 839 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG CYBERCORE
Ceny na A-Data XPG CYBERCORE |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG CYBERCORE XPG CYBERCORE 1000W | od 649 zł | 9 oferty | ||
A-Data XPG CYBERCORE XPG CYBERCORE 1300W | od 699 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →