Плойка BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE
Фото 7 |
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BaByliss PRO Curling Iron 2271TTE lokówka do włosów BAB2271TTE 1 szt. | 209 zł |
Lokówka Tytanowa 16Mm Lcd Babyliss Pro Bab2271Tte | 240 zł |
BABYLISS PRO LOKÓWKA TYTANOWO-TURMALINOWA Z WYŚWIETLACZEM LCD 16MM BAB2271 | 221 zł |
Lokówka Tytanowa 16Mm Lcd Babyliss Pro Bab2271Tte | 219 zł |
Додаткові функції і можливості фена BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE:
- Час нагріву 1 хвилина
Модификації BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE
Ціни на BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE | від 209 zł | 4 пропозиції | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2272TTE | від 219 zł | 6 пропозицій | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2273TTE | від 200 zł | 16 пропозицій | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2274TTE | від 216 zł | 8 пропозицій | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2275TTE | від 212 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →