Lokówka BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE
Zdjęcia 7 |
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BaByliss PRO Curling Iron 2271TTE lokówka do włosów BAB2271TTE 1 szt. | 209 zł |
Lokówka Tytanowa 16Mm Lcd Babyliss Pro Bab2271Tte | 219 zł |
BABYLISS PRO LOKÓWKA TYTANOWO-TURMALINOWA Z WYŚWIETLACZEM LCD 16MM BAB2271 | 221 zł |
Lokówka Tytanowa 16Mm Lcd Babyliss Pro Bab2271Tte | 240 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE:
- Czas nagrzewania 1 minuta
Modyfikacje BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE
Ceny na BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE | od 209 zł | 4 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2272TTE | od 219 zł | 6 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2273TTE | od 200 zł | 16 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2274TTE | od 216 zł | 11 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2275TTE | od 212 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →