Клавіатура
Apple Keyboard with Numeric Keypad
Відео 14Фото 6 |
Apple Keyboard with Numeric Keypad |
|
. Стильна ультратонка повнорозмірна клавіатура з цифровим блоком. Модель створена умільцями з Apple і може похвалитися привабливим зовнішнім виглядом і зручністю використання. Зазначимо, що корпус виготовлений з анодованого алюмінію, самі ж мембранні клавіші. Передбачено 10 додаткових клавіш, знайшлося місце для USB-хаба на два порти для підключення зовнішніх пристроїв.
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Keyboard with Numeric Keypad
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE ORIGINAL WIRED USB KEYBOARD W/NUMERIC (MB110LL/A & MB110LL/B) -*BRAN | 292 zł |
Retail Apple A1243 USB Wired Keyboard w/Numeric Keypad GB/UK English (MB11 | 1 200 zł |
Apple Wired USB Keyboard with Numeric KeyPad - Swiss (MB110SM/B) | 1 000 zł |
Apple A1243 Aluminum USB Wired Keyboard - Numeric Keypad UK English (MB110 | 1 000 zł |
Apple A1243 USB Wired Keyboard w/Numeric Keypad US English (MB110LL/B) | 800 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →