Klawiatura
Apple Keyboard with Numeric Keypad
Wideo 14Zdjęcia 6 |
Apple Keyboard with Numeric Keypad |
|
Stylowa i ultracienka pełnowymiarowa klawiatura z klawiaturą numeryczną. Model został stworzony przez rzemieślników z Apple i wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem oraz łatwością użytkowania. Zwróć uwagę, że korpus jest wykonany z anodowanego aluminium, same klawisze są membranowe. Jest 10 dodatkowych kluczy, jest miejsce na hub USB z dwoma portami do podłączenia urządzeń zewnętrznych.
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple Keyboard with Numeric Keypad
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APPLE ORIGINAL WIRED USB KEYBOARD W/NUMERIC (MB110LL/A & MB110LL/B) -*BRAN | 292 zł |
Retail Apple A1243 USB Wired Keyboard w/Numeric Keypad GB/UK English (MB11 | 1 200 zł |
Apple Wired USB Keyboard with Numeric KeyPad - Swiss (MB110SM/B) | 1 000 zł |
Apple A1243 Aluminum USB Wired Keyboard - Numeric Keypad UK English (MB110 | 1 000 zł |
Apple A1243 USB Wired Keyboard w/Numeric Keypad US English (MB110LL/B) | 800 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →