Монітор AOC 27V5C 27 " чорний
Фото 12 |
AOC 27V5C 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC 27V5C 27 " чорний
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AOC Dis 27 27V5C 27V5C/BK | 739 zł |
AOC Monitor 27V5C 27 cali IPS HDMI DP USB-C Pivot Głośniki UPAOC027XS00082 | 804 zł |
AOC 27V5C/BK MON-LCD-AOC-0463 | 754 zł |
AOC 27'' 27V5C/BK Czarny 27V5C/BK | 806 zł |
Monitor AOC V5 27V5C 27" 1920x1080px IPS 1 ms | 749 zł |
ще 10 пропозицій