Monitor AOC 27V5C 27 " czarny
Zdjęcia 12 |
AOC 27V5C 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 27V5C 27 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC Dis 27 27V5C 27V5C/BK | 739 zł |
AOC Monitor 27V5C 27 cali IPS HDMI DP USB-C Pivot Głośniki UPAOC027XS00082 | 804 zł |
AOC 27V5C/BK MON-LCD-AOC-0463 | 754 zł |
AOC 27'' 27V5C/BK Czarny 27V5C/BK | 806 zł |
Monitor AOC V5 27V5C 27" 1920x1080px IPS 1 ms | 749 zł |
pokaż 16 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →