Wyciągarka Yato YT-5904
Yato YT-5904 250 kg300 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-5904
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO ELEKTRYCZNY WCIĄGNIK LINOWY 900W 250/500KG | 564 zł |
Wciągarka linowa YATO, 900 W, 250-500 kg | 536 zł |
Yato Elektryczna Wyciągarka, Wciągarka, Przyciągarka Linowa 500Kg YT-5904 | 669 zł |
Elektryczny wciągnik linowy 900w 250/500kg Yato YT-5904 - ZYSKAJ RABAT 30 | 577 zł |
ELEKTR. WCIAGNIK LINOWY 900W 250/500KG | 732 zł |
ELEKTRYCZNA WYCIĄGARKA, WCIĄGARKA, PRZYCIĄGARKA LINOWA 500KG | 690 zł |
Modyfikacje Yato YT-5904
Ceny na Yato YT-5904 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-5904 | od 536 zł | 7 oferty | ||
Yato YT-5905 | od 559 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →