Wyciągarka Yato YT-5905
Yato YT-5905 250 kg300 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-5905
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Wciągarka linowa 1050w 300/600kg 5905 | 725 zł |
Yato Wyciągarka linowa elektryczna 600kg 1050W (YT-5905) | 698 zł |
Wciągarka linowa YATO, 1050 W, 300-600 kg | 559 zł |
Yato Elektryczna Wyciągarka, Wciągarka, Przyciągarka Linowa 600Kg YT-5905 | 730 zł |
Elektryczny wciągnik linowy 1050w 300/600kg Yato YT-5905 - ZYSKAJ RABAT 30 | 629 zł |
ELEKTR. WCIAGNIK LINOWY 1050W 300/600KG YATO YT 5905 | 791 zł |
ELEKTRYCZNA WYCIĄGARKA, WCIĄGARKA, PRZYCIĄGARKA LINOWA 600KG | 751 zł |
Modyfikacje Yato YT-5905
Ceny na Yato YT-5905 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-5904 | od 536 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-5905 | od 559 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →