Лебідка Yato YT-5904
Yato YT-5904 250 кг300 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-5904
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YATO ELEKTRYCZNY WCIĄGNIK LINOWY 900W 250/500KG | 564 zł |
Wciągarka linowa YATO, 900 W, 250-500 kg | 536 zł |
Yato Elektryczna Wyciągarka, Wciągarka, Przyciągarka Linowa 500Kg YT-5904 | 669 zł |
Elektryczny wciągnik linowy 900w 250/500kg Yato YT-5904 - ZYSKAJ RABAT 30 | 577 zł |
ELEKTR. WCIAGNIK LINOWY 900W 250/500KG | 725 zł |
ELEKTRYCZNA WYCIĄGARKA, WCIĄGARKA, PRZYCIĄGARKA LINOWA 500KG | 690 zł |
Модификації Yato YT-5904
Ціни на Yato YT-5904 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-5904 | від 536 zł | 7 пропозицій | ||
Yato YT-5905 | від 559 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →