Tal Yato YT-58954
Yato YT-58954 3000 kg (z bloczkiem)5000 kg (z bloczkiem) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-58954
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Wyciągarka łańcuchowa 3T 3m (YT-58954) | 609 zł |
Ręczny wyciągnik YATO, 3 t | 689 zł |
WCIĄGNIK ŁAŃCUCHOWY 3,0 T, ŁAŃCUCH 3,0 M Yato YT-58954 - ZYSKAJ RABAT 30 Z | 510 zł |
WCIĄGNIK ŁAŃCUCHOWY 3.0T | 613 zł |
Modyfikacje Yato YT-58954
Ceny na Yato YT-58954 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-58954 | od 510 zł | 4 oferty | ||
Yato YT-58955 | od 812 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →